KKK

Kui sul on tekkinud küsimusi, siis siit leiad loodetavasti vastused. Kui ei, siis kirjuta meile info@lengu.ee.

Kõnevurr sobib kasutamiseks lapsevanemale koju, õpetajale, spetsialisti kabinetti.

Kõnevurri mänguketaste autorid on omal erialal praktiseerivad spetsialistid: kliiniline lapsepsühholoog, psühholoog, tegevusterapeut, eripedagoogid, logopeedid, müofunktsionaalsed terapeudid

Kõnevurri logopeedilised mängukettad ei asenda logopeedi. Kõnevurr on vahend, mida saab kasutada logopeedi külastuse järgselt ja aidata mänguliselt kaasa lapse häälikuseadele kodus. Sest põhiline töö käib kodus igapäevaselt järjepidevalt harjutusi tehes ning seejärel logopeedile ette näidates. Mängulisi ja jutustamise mängukettaid võivad kasutada kõik ilma konsultatsioonita 🙂 Kodus, klassis, rühmas.

Logopeedi võiks külastada kui on mure. Logopeedi peab külastama enne Kõnevurri logopeedilise mänguketta või lauamängu soetada hääliku mänguketas. Logopeedi külastuse vastavalt vanusele leiad meie blogist: “Milline on lapse eakohane kõne areng vanuses 0-7 eluaastat?”.

Komplekteeritava Kõnevurri saad ise komplekteerida. Vali mängukarp ja siis endale sobivad mängukettad meie e-poest.

Hetkel on valikus 13 erinevat mänguketast: 5 häälikute mänguketast, 2 müofunktionaalset mänguketast, 6 jutustamise/mängulist mänguketast.

Mängukettale on vaja ka mängukarpi ja magnetnuppu.

Eelmisele Kõnevurrile sobivad uued mängukettad. Kui tekib probleeme magnetnupu ühildumisega, siis kirjutage meile.

Mängukarbi kuju muutus, sisu on ikka sama hea, kui mitte parem. Kuid karbi tootmine muutus efektiivsemaks. 🙂

Uuenduskuuri läbisid logopeedilised häälikukettad ning müofunktsionaalsed mängukettad. Mänguketaste uuendamisprotsessi kaasasime rohkem logopeede ning müofunktsionaalseid terapeute. Häälikuketastel olevad harjutused on kahes raskusastmes ning veelgi eesmärgipärasemad.

Kõnevurri mänguketaste ja lauamängude sisu, harjutused ja mängu põhimõte on sama. Erinevus on vaid vormis. Kõnevurri puidust mängukettad ühilduvad mängukarbiga magnetnupu abil ja mängukettaid saab vahetada (13 erinevat mänguketast) ja hoiustada karbis. Ilma karbita ei saa mänguketast keerutada. Kõnevurri lauamäng on iseseisev mäng, mis on kompaktne, kerge ja saab mugavalt kaasa haarata kuhu iganes.

Lauamängule ei ole vaja mängukarpi. Lauamäng on eraldiseisev mäng, millega saab kohe mängida. Lauamäng ei ühildu Kõnevurri karbi ega puidust mänguketastega.

Lisaks Kõnevurri mänguketastele ja lauamängudele leiab Lengu tootevalikust Doomino “Sarnase kõlaga sõnad” I ja II raskusastmes ja Jututäringud.

Meil saab tasuda arvega. Kui olete valinud sobivad mängud, siis kassas saate valida “Soovin e-arvet riigiasutusele / arvet ettevõttele” või kirjutage tiina@lengu.ee

Tellimus jõuab 2-3 tööpäevaga. Saadame DPD, Itella, Omniva pakiautomaatidesse ja samuti on võimalus tellida kulleriga.

Kõnevurri valitud lauamänge saab osta:

ERM Lengu edasimüüjaSirena Lengu edasimüüja doominod, jututäringud, kõnevurr, arendavad mänguasjad, mänguasjad, kingidEliis lasteaiad Lengu edasimüüja, doominod, jututäringud, kõnevurr Keerdus OÜ Lengu edasimüüja doominod, jututäringud, kõnevurr mänguasjapood

Jututäringud ja Doominod “Sarnase kõlaga sõnad” I ja II raskusaste:

Melsase Sahver, saaremaa Lengu edasimüüjaERM Lengu edasimüüjaSirena Lengu edasimüüja doominod, jututäringud, kõnevurr, arendavad mänguasjad, mänguasjad, kingidApollo raamatupood, kingitused, Lengu edasimüüja, doominod, jututäringud, kõnevurr, lastele, mänguasjad, arendavadRahva Raamat lengu edasimüüja, doomino, jututäringud, kingitused Mänguväljakud.eu Lengu edasimüüjaKidsy Lengu edasimüüjaortoteek Lengu edasimüüja glossom Eliis lasteaiad Lengu edasimüüja, doominod, jututäringud, kõnevurr Keerdus OÜ Lengu edasimüüja doominod, jututäringud, kõnevurr mänguasjapood

Kõik meie tooted leiab www.lengu.ee

Lengu